loading

Hakkımızda

Hakkımızda

Sizler İçin Çalışıyoruz En Kaliteli Enerji Çözümleri

2012 yılında Hasan Umut Umar'ın girişimleriyle İzmir Aliağa’da kurulan firmamız elektrik mühendisliği ve taahhüt hizmetleri alanında faaliyet göstermeye başladı. Teknolojik, gelişmelere ayak uyduran ve potansiyel iş hacmini iyi takip eden firmamız 2018 yılında Anumar Enerji Mühendislik Demir Çelik İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti adı altında ticari hayatına devam ediyor.

ANUMAR Enerji, kurulduğu günden günümüze kadar Kuzey Afrika (Cezayir) ve Türkiye’de işler yapmıştır.

Elektrik mühendisliği, Endüstriyel Elektrik ve Otomasyon Sistemleri, Endüstriyel Mekanik Sistemler, mekanik havalandırma, otomasyon malzemelerinin satışı ve anahtar teslim yenilenebilir enerji proje taahhüt alanlarında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

 

Firmamız, deneyimli mühendis ve tekniker kadrosuyla başta alçak ve orta gerilim elektromekanik taahhüt işleri yanında, güneş ve rüzgar  enerji santrallerinin kurulumu, endüstriyel mekanik tesisatları, havalandırma, iklimlendirme, periyodik kontrol ölçümlendirme konularında hizmet vermektedir. Saha analizi, teknik değerlendirme, fizibilite çalışmaları, projelendirme, proje resmi onay süreçleri, saha kurulum hazırlıkları, ürün tedariki, lojistik, montaj çalışmaları, testler, devreye alma, kurum kabulleri, garanti içi-garanti sonrası bakım-onarım  ve servislerini Anumar güvencesiyle müşterilerine sunmaktadır.

Kaliteli hizmetlerini şu an için yurtiçinde devam ettiren şirketimiz, faaliyet gösterdiği her sektörde maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile çalışarak içinde bulunduğu projelerde yerini daha da ileriye taşımayı hedeflemektedir.

image

Misyonumuz

Ülkemizin enerji ihtiyacını yenilenebilir enerji kaynaklarıyla karşılamada öncülük etmek, güneş enerjisinin kullanımını yaygınlaştırmak, insanoğlunun geleceğini yeni teknolojiler ile desteklemek, hizmetlerin kalitesinin arttırılmasını sağlamak, tüm çalışanlarının bir aile olarak yaşadığı ve parçası olmaktan keyif duyduğu çözüm odaklı bir şirket olmaktır.

image

Vizyonumuz

Gezegenimizin ve insanlığın geleceğinin doğaya zarar vermeyen enerji kaynakları ile desteklenmesini sağlayan, çocuklarımıza yaşanılabilir bir dünya sunmak doğrultusunda insanoğluna yeni teknolojiler sunan, tüm ürün ve hizmetlerinde önceliği müşteri odaklılık ve yüksek kalite olan, sektörde fark yaratan ve dünya lideri olma yolunda ilerleyen bir firma olmaktır.

image
image
image
image